Cao Forbo Flooring

Looptijd: -
Nieuwe cao in onderhandeling

Je werkt bij Forbo. Forbo maakt projectvinyl en linoleum vloerbedekking, zoals Marmoleum en Novilon. Er zijn diverse bedrijfsonderdelen zoals Forbo Novilon en Forbo Flooring. De vestiging in Coevorden valt onder Forbo Novilon. De vestigingen in Assendelft en in Krommenie vallen onder Forbo Flooring.

Al 5 weken staken werknemers bij Forbo Flooring. De stakers krijgen daarom al 5 weken geen salaris, maar hebben wel geld ingezameld voor de voedselbank (352 euro). Wat een kanjers!

Veelgestelde vragen

Contactpersoon

Hank Oomkes
Onderhandelaar

Heb je een vraag of opmerking voor de onderhandelaar?

Er zijn nog geen reacties, wees de eerste!

U
Error

Word lid van CNV Vakmensen

Als lid van CNV Vakmensen maak je deel uit van een beweging die zich inzet voor goede werk- en salarisafspraken. Die in Den Haag opkomt voor jouw belangen. Een vereniging met experts bij wie je altijd en onbeperkt terecht kunt met al je vragen over werk en inkomen. En die voor elke levensfase een passende dienstverlening voor jou heeft.

  • Deskundig advies
  • Rechtshulp voor werk en privé
  • Hulp bij je belastingaangifte
  • Korting op verzekeringen
  • Informatie en advies bij ziekte