Foto van jonge man op straat die zijn tablet leest
Nieuws

CNV Vakmensen steunt bouwsectoren in dringende signaal naar regering

Een dringend signaal richting regering dat wij van harte ondersteunen. Zo omschrijft bestuurder Gijs Lokhorst van CNV Vakmensen de inzet van CNV Vakmensen aankomende woensdag op het Malieveld.

“De strikte regels, die nu  gelden, verlammen bouwend Nederland. Het is de dringende vraag of daar niet iets aan moet veranderen. Leefklimaat en milieu verdienen absoluut alle aandacht. Maar dat geldt ook voor de werkgelegenheid van heel veel mensen”, aldus Lokhorst.   

Oplossingen

Oplossingen zijn er volgens hem best te vinden, als de regering daar maar de ruimte voor wil bieden. “De oproep om op zoek te gaan naar die ruimte doen we woensdag enigszins luidruchtig. Het is een door werkgevers opgezette manifestatie. Wij roepen onze leden dan ook niet op om in staking te gaan. Maar als vakbond zien we tegelijkertijd dat de werkgelegenheid van duizenden mensen in het geding is. Dus moedigen wij onze leden aan vooral hun werkgever te vergezellen in die optocht naar het Malieveld”, zo stelt Gijs Lokhorst.

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt 1x per maand ons nieuws over werk en inkomen.

Ja, ik meld me aan

Word nu lid van CNV Vakmensen

  • Deskundig advies over werk en inkomen 
  • Rechtshulp voor werk en privé 
  • Hulp bij je belastingaangifte 
  • Korting op verzekeringen 
  • Informatie en advies bij ziekte

 

Word lid met 50% korting