Foto van jonge man op straat die zijn tablet leest
Nieuws

Acties bij Crown van Gelder opgeschort

Acties bij papierfabriek Crown van Gelder in Velsen zijn eventjes van de baan. Onder druk van een ultimatum heeft de onderneming een verbeterd cao-bod gepresenteerd aan de vakbonden.

“We hebben de acties daarom eventjes opgeschort. Donderdag worden onze leden geïnformeerd. Tot 25 februari kunnen ze aangeven of ze al dan niet akkoord gaan met dit nieuwe cao-voorstel”, zo duidt bestuurder Peter Böeseken van CNV Vakmensen de nieuwe stand van zaken in Velsen.

Crown van Gelder heeft nu een tweejarige cao als voorstel ingediend. Met een loonverhoging van 3% in het eerste jaar en 2,25% in het tweede jaar. “Dat is aanzienlijk beter dan het eerdere eindbod van de directie. Dat kwam niet verder dan een eenjarige cao met 2,25% loonsverhoging.”

Actiedruk hielp

“De actiedruk heeft dus tot nieuwe resultaten geleid”, concludeert Peter Böeseken. “Het oordeel of dat resultaat voldoet is nu aan onze leden.”

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt 1x per maand ons nieuws over werk en inkomen.

Ja, ik meld me aan

Word nu lid van CNV Vakmensen

  • Deskundig advies over werk en inkomen 
  • Rechtshulp voor werk en privé 
  • Hulp bij je belastingaangifte 
  • Korting op verzekeringen 
  • Informatie en advies bij ziekte

 

Word lid met 50% korting