Het gaat goed met de economie en jij bent hard nodig om die groei er in te houden. Maar jij mag ook profiteren van die groei. De leden van CNV Vakmensen voeren daarom vandaag actie. We voeren actie voor 5,5% meer loon de komende 2 jaar.
Ook wil CNV Vakmensen dat de tijd die jij op je werk besteedt aan hygiënemaatregelen, gewoon betaalde tijd is. Werk je al meer dan 42 jaar in de vleeswarensector, dan kan het werk zwaar zijn. En daar moet je werkgever een goede regeling voor maken. Tot nu toe weigeren werkgevers om serieuze maatregelen te nemen voor jouw baan.
Wij voeren daarom vandaag actie voor de volgende verbeteringen van jouw baan:
- 5,5% meer loon over 2 jaar.
- Loon voor de tijd die je besteedt aan hygiënemaatregelen op het werk.
- Maatregelen om mensen die langer dan 42 jaar werken, gezond aan het werk te houden.
- Vaste toeslagen voor het werken in twee- en drieploegendiensten.
- Een reiskostenvergoeding van 19 cent per kilometer.
- Persoonlijk recht om een opleiding te volgen.
- Een hogere bijdrage van werkgevers voor jouw pensioen.
- Controle op de naleving van de cao-afspraken.
Sluit je aan
Ben je nog geen lid van CNV Vakmensen, sluit je dan nu aan. En voer actie om het werk in jouw sector aantrekkelijk en gezond te maken.
Heb je vragen? Neem dan contact op met het Actiecentrum van CNV Vakmensen (030 751 1570, actie@cnvvakmensen.nl) of met je bestuurder.
Peter de Ridder
Bestuurder CNV Vakmensen
M: 06 51 60 19 97
E: p.deridder@cnvvakmensen.nl