Graag wil ik jullie bijpraten!
Sinds 1 september jongstleden is de bestuurder van het FNV, Henk Korthof, met pensioen. Joosje de Lang zal zijn taken overnemen als FNV bestuurder bij NGT. We zitten, zoals jullie weten, midden in de onderhandelingen voor een nieuwe cao. Joosje is bijgepraat door mij, Henk en FNV kaderlid Peter Hildenbrant.
In de eerste onderhandelingsronde zijn er nog geen concrete afspraken gemaakt. We hebben de werkgeversdelegatie gevraagd om met een beter voorstel te komen. Hopelijk lukt dit het volgende overleg, wat gepland staat op 12 oktober, wel.
Uitgangspunten hierbij zullen uiteraard de voorstellen uit de voorstellenbrief zijn. Afhankelijk van hoe ver we komen op 12 oktober, zullen we ledenvergaderingen beleggen.
Heb je ondertussen vragen? Dan weet je de kaderleden en bestuurders te vinden!
Linda Slagter
Bestuurder CNV Vakmensen
M: 06 51 60 20 37
E:
l.slagter@cnvvakmensen.nl