Aan de oproep van vakbonden om op dinsdag 4 september het werk neer te leggen is flink gehoor gegeven! Vanaf 00.00 uur hebben talloze vakbondsleden het werk neergelegd en werd er gestaakt. In de loop van de ochtend liepen de aantallen snel op, verspreid over het hele land.
In de bijgaande nieuwsbrief kun je lezen hoe succesvol we vandaag zijn geweest. Maar... we zijn er nog niet. Het is van belang om druk te blijven uitoefenen op werkgevers. Jouw steun is hierbij hard nodig!
Voor vandaag willen we jou bedanken voor je inzet. Jullie hebben laten zien dat het je wat waard is om tot goede cao afspraken te willen komen.
Ons Landelijk Actiecentrum blijft operationeel. Hier kun je terecht voor vragen, meldingen en ondersteuning.
Peter de Jong
landelijk actiecoördinator
Telefoon: 030 751 14 50 | Email:
actiebeveiliging@cnvvakmensen.nl