Ga naar de sector Textiel en confectie

Vragenlijst voorstellen nieuwe cao Schoen- en Lederwarenindustrie

09 maart 2012
Op 30 juni aanstaande loopt de huidige cao voor de Schoen- en Lederwarenindustrie af. De data voor de onderhandelingen zijn gepland. Het streven is om vóór 30 juni 2012 een nieuwe cao te hebben.

Door het invullen van de vragenlijst heeft u indirect invloed op de voorstellenbrief. Uw inbreng, en die van uw collega’s, wordt begin april met een afvaardiging van de leden (de zogenaamde cao-commissie) besproken en vervolgens wordt de voorstellenbrief vastgesteld. Na vaststelling zullen wij deze op de website publiceren.

Download hier de vragenlijst >>

Om een voorstellenbrief te kunnen opstellen verzoek ik u om de vragenlijst in te vullen en voor donderdag 22 maart per e-mail te versturen naar apeldoorn@cnvvakmensen.nl, ter attentie van Theo Katerberg.

Je mag de ingevulde vragenlijst uiteraard ook per post opsturen naar:

CNV Vakmensen
T.a.v. Theo Katerberg
Postbus 208
7300 AE  APELDOORN

CNV Vakmensen:
http://www.cnvvakmensen.nl/caos/textiel-en-confectie/nieuws/item/vragenlijst-voorstellen-nieuwe-cao-schoen-en-lederwarenindustrie/18272/

© CNV Vakmensen