Goed nieuws werknemers Parenco

02 augustus 2012
“De 243 werknemers van Parenco kunnen opgelucht ademhalen, het bedrijf wordt overgenomen door H2 Equity Partners", zegt bestuurder Nicole Engmann van CNV Vakmensen. Vanochtend worden de werknemers geïnformeerd door moederbedrijf Norske Skog. Er ging een maandenlang proces aan vooraf, dat voor veel onrust zorgde in de Renkumse papierfabriek.

Engmann: "Het zijn moeilijke en onzekere tijden geweest voor de werknemers van Parenco. Zij zijn ondanks alles, altijd gewoon hard door blijven werken. Ik ben heel blij dat ze nu eindelijk duidelijkheid hebben en dat Parenco blijft bestaan."

De bestuurder van CNV Vakmensen zit binnenkort met vakbonden en H2 Equity Partners om tafel om de verdere toekomst te bespreken.  

Word nu lid en ontvang een VVV Cadeaubon

  • Altijd een adviseur voor vragen over je werk
  • Persoonlijke hulp bij je werk
  • Haal het maximale uit je loopbaan
  • CNV strijdt voor jouw belangen

Lees meer >>

CNV Vakmensen:
http://www.cnvvakmensen.nl/actueel/nieuws/artikel/item/goed-nieuws-werknemers-parenco/

© CNV Vakmensen